czwartek, 9 czerwca 2016

Powroty

Prostota zawsze będzie rozsądnym, logicznym rozwiązaniem i wciąż sama staram się podpisywać z nią nowe pakty, tak żeby weszła w krew i była intuicyjną wytyczną dobrego kierunku. Każdy kto obserwuje bloga wie, 
że wybierane do wpisów wnętrza najczęściej mają minimalistyczne związki ze światem i sporo kanciastych momentów. Do tego zestawu dołącza kolejna inspiracja - gdański apartament, 80 m2 - przy którym nikt nie oprze się wrażeniu męskiego charakteru wnętrz. W kombinacji materiałów znajdzie się piękne, ciepłe drewno, kamień 
i zmiękczająca obecność tekstylnych dodatków w odcieniach grafitu. Szczególnie spodobało mi się rozwiązanie permanentnej garderoby - szklanej szafy - w sypialni, wydzielonej ścianą z przyciemnianego szkła. 

Jeśli miałabym określić swoją ścisłą czołówkę ulubionych pracowni, to niezmiennie znalazłoby się w niej gdyńskie formativ. Jeśli wybrać jeden z ulubionych stylistycznych klimatów mieszkalnych wnętrz, to z pewnością miałby męski koloryt. Jeśli powracać do Garderoby, to z wnętrzami w wielkim stylu :)

proj. formativ. kasia i michał dudko
zdjęcia: www.formativ.pl


1 komentarz:

  1. Wygląda pięknie! Prawdziwe inspiracje! Ja właśnie robię remont u siebie w domu i do mojej wielkiej garderoby wykorzystałam takie regały: http://nedcon.pl/produkty/regaly-mobilne/. Są tak duże, że na pewno pomieszczą wszystkie moje rzeczy i wyjdzie mi to taniej niż gdybym miała robić specjalnie na zamówienie regały :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...