środa, 4 lutego 2015

Małe stopy

Słyszycie jak tupoczą? Tylko one tak potrafią. Truchtają po świecie dorosłych tak, jakby to był zupełnie inny świat. Panoszą się niewinnie tu i tam, zdobywając nowe tereny i poszerzając granice swojego królestwa. A do tego mają magiczny filtr w oczach oraz niezwykłą, niszczycielsko-twórczą moc w małych rączkach. Stopień nasilenia zależny od wieku :) 

W naszych domowych obozowiskach bywa tak, że pokój dziecka to zupełnie inna bajka. Ale nie każda bajka musi kompletnie odstawać od świata dorosłych. Odrobina dojrzałej estetyki w świecie malucha, trochę marzeń 
w rzeczywistości dorosłych - zobaczcie jak wygląda pokój dziecka w mocno nowoczesnej interpretacji, projektu poznańskiego studia SPACELAB.

Dla solidarności ze światem dorosłych pokój dziecięcy tonie w bieli, a ożywia się wesoło dzięki drobiazgom 
w intensywnych kolorach. Uniwersalny zarówno dla dziewczynki jak i chłopca, którzy oboje go zamieszkują. Posiada sporo miejsca dla twórczej pracy i kącik kredowy ku radości mocy tkwiącej w małych dłoniach. Estetyka opanowana, współczesna, dająca efekt wieloletniego zadowolenia. Uwagę dodatkowo skupiają szczegóły designu zaprojektowane przez studio dla indywidualnych potrzeb najmniejszych.


zdjęcia: SPACELAB Piętrowe łóżko wykonane według projektu SPACELAB.


Zaprojektowane również specjalnie na tę okazję pudła z tematycznymi logotypami, 
w których mali mieszkańcy mogą przechowywać zabawki 
i utrzymywać wśród nich porządek.Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda pozostała część domu w Puszczykowie i on sam z zewnątrz 
- kliknijcie o tutaj :)

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...